Wypominki roczne 2021/2022

Wypominki roczne na Kasperkach przed Mszą św. o godz. 7:30

 

Naszym modlitwom polecają się zmarli fundatorzy i budowniczowie kościoła i plebanii, zmarli kapłani ks. Stanisław Fijałek, ks. Józef Leśny, ks. Wojciech Janke, nasi krewni i przyjaciele oraz Antoni i Franciszek Worek, Aniela, Jan i Wiesław Sala, Andrzej Zdejszy, Czesław Chwistek, Ewa i Jan Legierski, Elżbieta i Kazimierz Worek, Maria, Czesław i Stanisław Ligocki, Michalina i Wojciech Białożyt, Karolina i Jan Miciuk, Jan i Antonina Ficek z synami i córką Marią, Franciszek i Ludwika Węglarz z dwoma synami, Danuta Konieczny, Antoni Pytel, Mirosław Pytel, Jadwiga Lasocka, ojciec Jan Mikrut, biskup Stanisław Stefanek, Władysława i Władysław Kozak, Maria i Józef Byrtus, siostra Modesta, Antonina Rożkowska, Janusz Kilian, Marian, Ludwika, Michał, Wiktoria, Jan, Franciszek, Piotr, Janek, Barbara, Piotr i Jan Brączek, Jan i Zofia Sikorscy, Józefa Kalisz, Paulina, Ludwik, Maria, Anna i Józef Matuszny, Zofia Śleziak, Helena i Stanisław Babicki z rodzicami i rodzeństwem, Anna i Władysław Gwizdoń z rodzicami, Karolina i Barbara Zawada, Edward Pydych, Dorota Łaźna, Józef, Stanisława i Ola Tyc, Stanisław, Danuta i Andrzej Zawada, Wawrzyniec i Gertruda Pietrasina, Józef Pietrasina, Kazimierz Zawada, Józef i Franciszka Haręża, Józef i Maria Misiarz, Antoni i Anna Michalscy, Jadwiga Brączek z rodzicami, Anna i Tomasz Lalik, Helena i Jan Marekwica, Katarzyna Wojewodzic, Barbara Maciejowska, Jan i Barbara Kocierz, Józef Jurczak, Franciszek Kurowski, Karolina Kuśnierz, Jan i Rozalia Bogdał, Edward Byrtus, Maria Brączek, Michał i Maria Śleziak, Franciszek i Natalia Jakus, Józef i Zofia Pytel, Teresa Pytel, Maria Greń, Zofia i Jan Pajestka, Katarzyna i Józef Wania, Wiktoria i Rafał Drzyzga, Helena i Józef Kubica, Anna i Paweł Juroszek, Anna Zawada z rodzicami, Franciszka i Adam Korzeniowscy, Maria i Józef Brączek, Genowefa Maciejowska, Augustyn Maciejowski, Bolesław Maciejowski, Maria i Ludwik Wojciuch, Mieczysław Zawada, Tomasz Napiórkowski, Rozalia i Jan Pytel, Aniela i Józef Zawada, Stanisława i Franciszek Pszczółka, Wiktoria i Andrzej Pszczółka, Franciszka i Franciszek Matuszny, Wojciech Włoch, Józef Fułat z żoną, Regina Szczotka z mężem, Franciszek i Józefa Witos, Weronika i Michał Kubica, Marianna i Roman Ślęczka, Franciszka i Barbara Pieczarka, Wojciech i Rozalia Kocierz, Wojciech i Ludwika Wolny, Franciszek i Maria Kocierz, Maria i Rudolf Lalik, Piotr Tyc, Agnieszka Grzegorzek, Antoni Kuczera, Józef, Jan, Władysława i Maria Wojewodzic, Franciszka, Ludwik, Maria i Józef Szpak, Aniela Wędzel, Stefania Talik, Antoni i Anna Dobrowolscy, Wojciech Włoch, Ryszard Legierski, Adam i Emil Fułat, Szczepan, Rozalia, Józef i Maria Porębscy, Michał Zawada, Tomasz i Franciszka Kurowscy, Adam i Antoni Haręża, Franciszek Haręża z rodzicami

 

Wypominki roczne na Pochodzitej przed Mszą św. o godz. 9:30

 

Maria, Szczepan, Stefan, Józef i Jan Romaniec, Joanna Stańko, Aniela i Bronisław Greń, Lucyna Greń, Barbara i Franciszek Wojciuch, Franciszek i Franciszka Greń, Józef Szpak, Maria i Franciszek Kurowscy z rodzicami, Roman i Karolina Matuszny z rodzicami, Aniela, Ludwik i Tomasz Zeman, Emilia, Paweł i Władysław Waszut, Mateusz Miciuk, Jan i Anna Kowalczyk, Marian i Grzegorz Szady z rodziną, Karol i Katarzyna Porębscy z rodziną, Paweł Byrtus z rodziną, Maria, Stanisław i Wojciech Kowalczyk, Wojciech, Stanisława i Roman Cupek, Anna i Jan Legierscy z rodziną, Antoni i Dorota Legierscy, Emilia i Franciszek Legierscy z rodziną, Iwona, Władysława, Franciszek, Czesław i Józef Jakus, Zuzanna i Seweryn Masiarek, Władysław i Bronisława Kubas, Stanisław i Maryla Łuka, Franciszek i Maria Borak, Jadwiga Porębska z rodzicami, Paweł i Alojzy Bury z rodzicami, Elżbieta Maciejowska, Aniela Bury, Stanisław i Anna Kowalczyk z synami, Marcin Wania, Maria i Karol Glac z synem Leszkiem, Mieczysław Węglarz z rodziną, Józef i Franciszka Haręża z rodzicami, Roman i Krolina Matuszna z rodzicami, Jarosław i Lucjan Matuszny, Maria Waluś, Helena i Stanisław Tyc, Barbara Tyc, Maria Gorzałka, Franciszek i Emilia Legierscy z rodziną, Antoni i Helena Krężelok z rodziną, Władysław Pytel z rodziną, Józef i Danuta Czyż z rodziną, Władysław i Władysława Pytel, Józef Baca, Rozalia, Emilia i Józef Pytel, Aniela i Jan Porębscy z córką Małgorzatą, Aniela i Jan Porębscy z chrześniakiem Franciszkiem, bratem Karolem i siostrą Marią, Franciszek Kocierz z rodzicami, Tadeusz Arendarczyk, Karol Porębski, Jan i Michalina Matuszny z rodziną, Anna Kliś, Anna i Franciszek Węglarz, Ernest i Florentyna Czaja z rodziną, Wacław i Kamila Rutkowscy z rodziną, Tadeusz Matuszny z bratem Edwardem oraz rodzicami Katarzyną i Michałem, Michał i Maria Porębscy, Jan, Maria i Jerzy Fułat, Zdzisław Kuśnierz, Karolina i Franciszek Słowik, Stanisław i Michalina Biernat, Józef Jurczak, Stanisław, Franciszka i Henryk Tyc, Leon, Władysława i Eugeniusz Kamińscy, Józef, Karolina i Stanisław Kubas, Henryk i Maria Wiaderny, Roman Bury, Maria i Jan Porębski, Anna i Józef Kowalczyk, Michał Pietrasina, Marian Kocierz, Anna i Józef Pietrasina, Maria Pietrasina, Jadwiga i Józef Olber, Stanisław, Michał i Józefa Pietrasina z rodzicami, Wiesław i Władysława Brania z rodzicami, Karol i Katarzyna Porębscy, Antoni Pietrasina z rodzicami, Jożef i Jadwiga Olber z rodzicami, Jan Chwierut, Wojciech, Rozalia i Franciszek Kalfas, Józef, Władysław i Maria Dziedzic, Herbert Dylla, Stefania i Józef Żydek z synem Eugeniuszem, Genowefa i Franciszek Nycz, Michalina i Karol Pietrasina, Karolina, Józef, Paweł, Mirosław Kobielusz, Karolina i Michał Gwizdoń z dziećmi i wnukiem, Augustyn Pytel z rodzicami, Stanisław Wróbel z rodzicami, Franciszka Biernat, Karolina i Tomasz Szczotka z rodziną, Aniela i Władysław Śleziak z rodziną, Maria i Stanisław Legierscy, Karolina Bury, Stanisław Legierski, Wojciech i Karolina Tyc, Stefan i Bronisława Tyc, Aniela Kuśnierz, Jan i Maria Błażyczek, Franciszek i Aniela Bury, Karolina Jakus, Jan i Ludwika Tomala, Jan i Regina Porębscy, Anna Zwardoń z córką Zofią i całą rodziną, Andrzej, Jan i Bogdan Samborscy , Helena i Michał Szczotka, Michalina i Karol Pytel, Wojciech, Magdalena, Barbara, Czesław, Tomasz i Helena Tomala, Zofia i Stanisław Fiedor, Stanisław Sikora, Franciszka Bury

 

Wypominki roczne na Kasperkach przed Mszą św. o godz. 11:00

 

Maria i Jan Bielesz z synem Franciszkiem, Karolina Łuszczek, Stanisław Dyrcz, Stanisław Haręża z żoną Anną, Piotr Kocierz z żoną Katarzyną, Antoni Heller z żoną Heleną, Stanisław Heller, Krolina i Wojciech Jakus, Maria i Paweł Urbaczka, Tadeusz Stepaniak, Ludwik i Michalina Pytel, Karol i Bronisława Brączek, Adam Pytel, Rozalia i Franciszek Legierski, Ludwika i Jan Greń, Janek Brączek, Emil i Aniela Greń, Ludwika, Michał i Jan Brączek, Jan Porębski, Bożena Świerczewska z mężem, Stanisława i Henryk Janiczuk, Mieczysław Świerczewski z żoną, Adolf i Anna Kuśnierz z wnukiem Tomaszem Zeman, Władysław i Bronisława Kubas, Edward Matuszny, Barbara, Maria, Szczepan i Emil Kurowscy, Stefan Burdak, Bronisława i Władysław Kuśnierz, Helena Zawada, Michał Zawada z żoną Anną, Weronika i Michał Kubica, Bronisława i Stefan Tyc, Józef i Maria Łuka, Karolina Łuka, Stanisława i Weronika Łuka, Tomasz i Wiktoria Żyrek, Andrzej i Zofia Kasiński, Władysława, Jan, Marianna Stanisław, Jan, Zdzisław, Mieczysław i Piotruś Klepner, Antonina i Marcin Koprowski, Maria i Jan Łasut, Regina i Jan Porębski, Zuzanna, Paweł, Stanisław i Andrzej Jałowiczor, Karolina Filary, Helena i Józef Gorzołka, Dorota Dubiel, Irena Wikło, Zuzanna i Jan Rucki, Regina i Janusz Musur, Helena Czarniak, Ewa i Janusz Nosiadek, Michał i Zygmunt Szczotka, Józef i Sławomir Pasternak, Michał, Maria i Antoni Polak, Józef, Maria i Franciszek Bury, Józef, Tadeusz, Józefa, Helena i Wojciech Ligocki, Maria Kliś, Barbara i Jan Kliś, Ludwik i Aniela Hazuka, Sylwester Babicki, Tadeusz i Kazimiera Gałczyńscy, Józefa i Jan Tkacz, Rozalia i Franciszek Pytel, Anna Jędrusik, Stanisław Dulewski, Helena Gołoś, Ryszard Kamiński, Ludwik i Anna Pasternak, Jan i Stanisława Pasternak, Józef i Justyna Pytel, Władysław Pytel, Anna i Jan Lalik, Bronisław Kocierz, Stefania i Józef Surzyn, Anna i Józef Adamus, Genowefa Pytel, Aniela i Szymon Porębski, Michalina i Paweł Urbaczka, Józef Urbaczka, Jan Pytel, Roman Brączek, Mieczysław Fułat, Wojciech i Aniela Fułat, Wojciech i Aniela Kania, Janina i Stefan Gacek, Franciszka Wędzel, Jan Łukasik, Marian Kocierz, Franciszka i Józef Smyra, Karolina i Franciszek Matuszny, Jan Matuszny, Aniela i Franciszek Matuszny, Wojciech Włoch, Gerda Masek, Alojzy i Jan Lalik, Antonina Szczotka, Rozalia i Ludwik Salachna, Franciszek i Maria Zeman, Czesław Zeman, Jan Szczotka z żoną Franciszką i rodzicami, Józef Kubica, Katarzyna i Adolf Podwika, Władysława i Stanisław Rogala, Anna i Józef Tarasek, Anna i Józef Porębscy, Karolina i Bartłomiej Porębscy, Maria i Jan Stańco oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Zesłania Ducha Świętego w Lalikach, siedziba: Laliki 159, Zwardoń 34-373.