Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024

 

II Niedziela Wielkiego Postu „Ad Gentes”  jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. można złożyć ofiarę na pomoc głodującym dzieciom w Afryce.

 

Zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15:00, które dziś odprawimy na Pochodzitej. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji pierwszego piątku miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele parafialnym od godz. 15:45 i o godz. 16:15 Droga Krzyżowa. W czasie adoracji można skorzystać ze spowiedzi pierwszopiątkowej.

 

W piątek od godz. 10.00 pragnę odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie chorych pragnących odwiedzin z Komunią świętą oraz w razie potrzeby z sakramentem pokuty lub namaszczenia chorych.

 

W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św o godz. 7:30 oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe.

 

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne odprawiać będziemy w dniach 10 – 13 marca. Rekolekcje poprowadzi Ks. dr Marek Zołoteńki - proboszcz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu. 

 

W piątek – 8 marca – spotkanie dla kobiet w księgarni Cherubinek. W programie: krótka konferencja pt „Uczucia niekochane” na podstawie książki ks. Krzysztofa Grzywocza oraz ćwiczenia warsztatowe związane z samorozwojem. Informacje i zapisy do 1 marca pod nr 505 682 499 i w księgarni Cherubinek

 

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy:

 

Laliki - Annie Zeman i Ewie Matuszny

Pochodzita - Iwonie Kubas i Magdalenie Szpak

 

Sprzątanie kościoła w Lalikach w piątek po wieczornej Mszy św. 

W przypadku innego terminu, proszę o wcześniejszy kontakt z duszpasterzem.

 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia obfitości Bożych darów.

  

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Zesłania Ducha Świętego w Lalikach, siedziba: Laliki 159, Zwardoń 34-373.