Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA ADWENTU - 27.11.2022

 

Rozpoczynamy adwent, który jest czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Bożego Narodzenia a także  czasem przygotowania na osobiste z Nim spotkanie. Dzieci i dorosłych serdecznie zapraszam na Msze św. roratnie odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 (w środę na Pochodzitej), a w sobotę o 7:30. 

 

O godz. 15:00, Zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziś będziemy modlić się na Kasperkach. Serdecznie zapraszam.

 

W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji pierwszego piątku miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Lalikach od godz. 16:00, prowadzi ją Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, a od godz. 16:30 adoracji przewodniczy kapłan. W czasie adoracji od 16:00 do 16:30 można skorzystać ze spowiedzi z okazji pierwszego piątku miesiąca. 

 

W piątek od godz. 10.00 pragnę odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie chorych pragnących odwiedzin z Komunią świętą oraz w razie potrzeby z sakramentem pokuty lub namaszczenia chorych.

 

 Święty Mikołaj (biskup) pragnie odwiedzić naszych najmłodszych  parafian  w niedzielę  4 grudnia,  po Mszy św. o godz. 9:30 i 11:00. Aby Święty Mikołaj wiedział ile prezentów ma zapakować do worka, proszę zgłaszać dzieci (do klasy VIII włącznie). Zgłoszenia można dokonać   osobiście,   przez SMS lub  e-mail. Na stoliku, za ławkami  , jest koszyczek, do którego  można złożyć ofiarę, aby pomóc Św. Mikołajowi w zakupie prezentów.

W imieniu Świętego Mikołaja i dzieci składam serdeczne Bóg zapłać.

 

w zakrystii są rozprowadzane adwentowe świece Caritas i opłatki . Minimalny koszt jednej małej świecy 12 zł, dużej 25 zł.

 

Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy:

 

Laliki - Janinie Dobrowolskiej, Aleksandrze Haręża i Józefie Porębskiej

Pochodzita - Teresie Hiller i Zofii Pasternak

 

Wszystkim Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Gościom składamy życzenia obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej.

.

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Zesłania Ducha Świętego w Lalikach, siedziba: Laliki 159, Zwardoń 34-373.